SPONSORZY
Dzięki współpracy z Ikea, Obi, Leroy Marlin pozyskaliśmy firany, tkaniny zasłonowe, 26 mkw. wykładziny dywanowej oraz 70 % rabatu przy zakupie kolejnej. Był to czas na wymianę podłóg w 5 salach lekcyjnych. Największymi sponsorami dla naszej szkoły były firmy: "Som-bud", "Bud-Dom,", "Arex", "Perfekt", "Tago", "For-Pak", "Boterm", PPHU "Glob", "Centrum Parkietowe", "Ge Money Bank". Pierwsze trzy przeprowadzały modernizacje i remonty różnych pomieszczeń w całej szkole. Obdarowały nas materiałami budowlanymi i wykonali prace. Firma Perfekt z Kartuz przekazała nieodpłatnie 6 kolorowych, sześciokątnych stolików do klasy "O", biurko oraz 2 stoły i 8 tapicerowanych krzeseł do gabinetu dyrektora, oraz rzutnik wraz z wieszakiem, NOD 32 oraz urządzenie wielofunkcyjne. Natomiast państwo Janina i Jan Bielscy wykonali bezpłatnie usługę wytyczenia granic działki boiska, zaś firma "Tago" w darze przekazała piłki i ławki na boisko szkolne. Dzięki firmie "For-Pak" i "Boterm" w oknach szkoły zawisły nowe rolety oraz zakupiono ekrany do 6 sal. PPHU "Glob" wykonał nieodpłatnie instalacje internetową w szkole, oraz zasponsorował we wrześniu 2009r. wymianę podłogi w jednej z sal lekcyjnych. Nieco wcześniej w sierpniu 2009r. "Centrum Parkietowe" wykonało nieodpłatnie cyklinowanie i malowanie dużego korytarza na drugim piętrze. Dzięki układającej się współpracy z "Ge Money Bank" szkoła pozyskała meble, kontenerki biurowe, białe tablice i artykuły papiernicze. Pan Marcin Ignaczak w sierpniu 2008r. przekazał nową drukarkę, a grupa sportowa z Żukowa i Leźna pod kierunkiem pani Elżbiety Szala 14 X 2009r. obdarowała szkołę wielofunkcyjnym urządzeniem na potrzeby kancelarii szkoły. Niewątpliwie najbardziej cenimy pracę i dary od rodziców uczniów. Dzieci wówczas bardziej dbają i szanują mienie szkolne. Już w tym roku został wyremontowana łazienka dla klasy "O", oraz wykonano dodatkowe wejście na teren szkoły z furtką i schodami od ulicy Ogrodowej. Inwestycja w całości została sfinansowana przez rodziców naszych uczniów.
Następną inicjatywą Rodziców jest nowa łazienka w "Zerówce".
Do grona przyjaciół szkoły i sponsorów dołączyli: Przewodniczący Rady Sołeckiej - p. Grzegorz Rek, panowie Adam i Roman Wenzel - właściciele cukierni "Markiza" w Żukowie, p. Mieczysław Woźniak - Prezes Zarządu GS Żukowo, p. Elżbieta Wilma - właścicielka sklepu w Leźnie, p. Janusz Węsierski - właściciel sklepu w Leźnie, państwo Bigus - właściciele sklepu w Czaplach, p. Józef Kobiela - Radny Gminy Żukowo, oraz rodzice uczniów. Dzięki nim w dniu 22 stycznia 2010r. szkoła mogła przygotować poczęstunek z okazji Dnia Seniora.
Dziękujemy Pani Marii Malz oraz Panu Zbigniewowi Piastowskiemu za drabinki przyścienne, a Pani D. Jasińskiej za dofinansowanie ławek na boisko szkolne.
Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja Szkoły pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom i sponsorom za okazane serce i gest. Dzięki Państwa działaniom nasi uczniowie mogą uczyć się i rozwijać w coraz lepszych warunkach, wykorzystując sprzęt i pomce dydaktyczne na miarę XXI wieku.

Pan Tadeusz Godlewski

Pani Joanna Walaszkowska

Pan Marek Rychert