Projekty 2011/2012
Projekt "KAJAKOMANIA"
Projekt realizowany we współpracy z Księdzem Proboszczem parafii w Leźnie. W projekcie wezmą udział uczniowie naszej szkoły, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania sportami wodnymi, a szczególnie kajakarstwem. Część zajęć odbędzie się jako realizacja dopuszczalnych form obowiązkowych zajęć Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej i w gimnazjum (zgodnie z rozporządzeniem z dnia 7 lipca 2011r). Niektóre zaś jako realizacja działań wynikających z Art. 42 KN.
Projekt "NARTY Z BURMISTRZEM"
Projekt realizowany pod patronatem p. Jerzego Żurawicza - Burmistrza Gminy Żukowo, we współpracy z Ośrodkiem Narciarskim Trzepowo. Jest też naszą propozycją działań jako realizację hasła "Szkoła z Pasją" - ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości rozwoju każdego uczni. Umożliwia prowadzenie ciekawych zajęć pozalekcyjnych, współtworzonych przez organizacje pozarządowe. Jest też jednym ze sposobów wzbogacenia oferty szkoły o elementy, dzięki którym dzieci i młodzież rozwijają swoje pasje, talenty, uczą się zaangażowania, współpracy, aktywności a przede wszystkim rozwijają swoje zainteresowania.
Projekt "TOKARY GOLF"
Projekt kierowany jest do uczniów pragnących nauczyć się grać w golfa. Daje możliwość gry i treningu sportowego na polu golfowym. Jest interesującą propozycją realizacji dodatkowych zajęć wychowania fizycznego, aktywnego spędzania wolnego czasu i propagowania zdrowego trybu życia. Daje możliwość wypełniania obowiązków wynikających z Art. 42 KN. i pozwala na rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów.

Projekty realizowane w roku szkolnym 2010/2011